Avcılar Koltuk Döşeme

Evimizin en özel mobilyalarından olan koltuk takımları zamanla eskimeye ve deforme olmaya başlar ve Oturma yerinde çökmeler, kumaş ya da deri yüzlerindeki leke ve dökülmeler, ayak ve iskelet kırılmaları gibi birçok arıza çeşitleri artık koltuk takımlarınızı kullanılmaz ya da hiç hoş olmayan bir hale sokabilir.

Melis Koltuk Döşeme her türlü koltuk döşemelerini garantili ve hızlı bir şekilde yapmakta sizlerin bu sorununa çare olmaktadır. Koltuklarınız eskiyen yüzlerini kaplatabilir, kırılan, dökülen ya da deforme olan yerlerini garantili bir şekilde firmamıza onartabilirsiniz.

Köşe koltuk döşeme

Köşe koltuk takımlarınızda meydana gelen sünger çökmeleri, minder fermuar patlamaları, kumaş deri değişimi dahil her türlü tamirler

Sizlerin seçtiği kumaş ya da deriden dilediğiniz renk geçişleriyle eski köşe koltuk takımlarınız döşenir. Dekoratif ve konforlu farklı minder tasarımlarıyla da eski halinden çok daha farklı yepyeni bir görünüme kavuşur ve evinize teslim edilir.

Kanepe Döşemesi ve Çekyat Döşemesi

Üçlü, ikili ya da tekli, yataklı ya da yataksız fark etmez kanepe takımlarınızı da döşetebilirsiniz.

Bozulan çekyat makaslarınızdan, kırılan çekyat kasalarından tutun da yay ve sünger değişimine kadar birçok çekyat döşemesini de yine bizlere yaptırabilirsiniz.

Sandalye döşemesi

Yemek masası sandalyesi ve diğer tüm ev sandalyelerinizin yeniden kaplanması, sünger takviyesi ve iskelet sağlamlaştırılması gibi sandalye döşeme hizmetleri Sandalye renk ve cila değişimleri de döşeme kapsamındadır.

#Melis Avcılar Koltuk Döşeme

Otel, pansiyon ve yurtlarda kullanılan, lobby, restoran, restaurant koltuklarının da döşemesi kumaş ve deri kaplamaları garantili bir şekilde yapılmakta, koltukların ilk günkü gibi dolgun ve canlı olması sağlanmaktadır.

Başta refakatçi koltukları olmak üzere tek kişilik hasta yakını koltukları, misafir ve bekleme koltukları gibi hastanelerde kullanılan her türlü koltuğun döşemesi ve kumaş deri kaplaması da firmamızda yapılmaktadır

Koltuk Cila ve Renk Değişimi

Klasik koltuk ve diğer ahşap koltukların, sandalye ve masaların cila ve renk değişimleri, lake cila olsun, patine olsun, cila yenileme olsun garantili ve hızlı bir şekilde dilediğiniz renklerde yapılır.

Lütfen bizim ile iletişime geçin