Koltuk Döşeme

Melis Koltuk Döşeme Atölyesi Yüz Değişimi İstanbul

En güncel modelleri sitemizde paylaşıyoruz.  modern ve antika mobilya tamiratı, cila, yüz değişimleri (koltuk yüzletme) ve istediğiniz ölçülere uygun imalat yapmaktayız.

Özel Ölçülerde Butik İmalat

Butik imalatlarımız  Ev, iş yeri, otel, hastane, kafe vb. mekanların oturma grupları, her çeşit (modern, klasik, dobi klasik) salon koltuk takımı modelleri imalat, tamir, koltuk yüzü yenileme ve cila bakımları istenilen ölçüde ve istenilen modelde, kanepe, berjer, sandalye, L köşe takımları, josefin uzanma, çekyat, puflar birinci sınıf işçilik ve malzemeler kullanılarak ustalarımız tarafından yapılmaktadır

KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

Koltuk döşeme fiyat almak için sitemiz üzerinden whatsApp üzerinden koltuklarınızı resmini çekip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Koltuklarınızı elemanlarımız adresinden alıyor, atölyemize getiriyoruz. söküm işleri yapılıyor, söküm işlerinden sonra koltuk iskeletin kırık çıkık işlerini tamir ediyor.1 sınıf sünger kaplaması Koltuk döşeme kumaşlarının kalıplarını cıkartıyoruz.ve sonra koltuklarınızı ustalarımız tarafından kaplama işleri yapıyor. Koltuklarınızı temizlik işleri yapıyoruz. Yapmış olduğumuz koltuk döşeme işlerinizi ambalajlıyoruz aracımıza yükleyip adrese teslim ediyoruz.

Koltuk döşemelik kumaşlarımız ev ipek döşemelik kumaş, valline döşemelik kumaş, aşan tekxtil, anatolia deşemelik, sertex kumaş ve kendi bünyemizde kumaşlarımızda var… Kendimize ayıt spot döşemelik kumaşlarımız hem uygun hem kalitelidir

Amacımız, size en uygun fiyat ile en iyi hizmeti sunabilmektir.
İsteğe uygun taksitli ödeme imkanlarımız bulunmaktadır. Kredi kartına taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

Kaliteli malzeme kullanmak öncelikli prensiplerimizden olup, itinalı çalışma ve zamanında teslimat da diğer prensiplerimizdir. Bizim için müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Koltuk Döşeme Nedir?

Döşeme, sandalyelerin, kanepelerin ve diğer mobilyaların yumuşak kaplamalarını oluşturan kumaş, dolgu, dokuma ve yayları içeren malzemelerdir. Modern döşemeli ürünler daha fazla dayanıklılık için metal yaylar ve köpük kullanır. İç malzemeler görünmeyebilirken, parçanın rahat olup olmadığı konusunda büyük bir fark yaratırlar. Ve kumaş her zaman değiştirilebilir ve yıpranmaya ve yıpranmaya bağlı olarak değiştirilmesi gerekebilir – yüksek kaliteli iç katmanların seçilmesi parçanın yıllar boyu sürmesini sağlayacaktır.

Döşeme Nedir ve Kanepeniz İçin En İyi Kumaşı Nasıl Seçersiniz?
Aşınmış mobilyalarınızın yenilenmesi mi gerekiyor?

Doğru renk, Döşemelik Kumaş Seçimi
Döşemelik Renkler özenle seçilmelidir. Evde çocuklar varsa, döşemelik açık renkli kumaş seçmeyin. Eğer küçük bir oda varsa o zaman nötr tonlarda yastıkları ile kompakt mobilya seçmek. Bu mobilya daha geniş görünmesini sağlar. Mobilya döşeme ve perdeler için koyu gölge açık renkler kullanın.

Mobilya için döşeme seçimi bazen sıkıcı bir işlem olabilir. Piyasada kumaşlar, dokular ve renkler çok çeşitli, seçim çok kafa karıştırıcı olabilir bu nedele Mevcut kumaşlar doğal veya yapılmış olanlar dahil …

KUMAŞ KOLTUK YENİLEME
Yeni bir kanepeye büyük miktarda para harcamadan odanız için yeni bir görünüm istiyorsanız, bize bildirin, deri kanepelerimiz için de aynı şey.

  • HİZMETLERİMİZ
  • Modern Koltuk Tasarımları, Koltuk Tamiri
  • Kumaş Yenileme, Kanepe İmalatı
  • Yatak Başlığı, Gelin ve Damat Koltuğu İmalatı
  • Döşeme Yenileme, Özel Koltuk Tasarımları
  • Koltuk İmalatı, Tasarım ve İmalat,
  • Koltuk Kaplama, Kanepe Yüzü Değiştirme
  • Döşemelik Kumaş Çeşitleri, Sandalye Kaplama

Koltuk Döşeme Kumaşları

Farklı kumaş modellerimizi görmek için firmamızı ziyaret ederek yüzlerce kumaş modeli arasından seçim yapabilirsiniz.

Evlerimizde ve yaşam alanlarımızda kullandığımız mobilyaların kumaşları özenle seçilip uygulanmaktadır ve Koltuk döşeme kumaşları tercihi yapılmadan önce koltuğun uygulanılacak alnın belirlenip bu alana olan uyumuna göre yapılmalıdır.

Koltuk döşeme kumaşları bazen bizler için çokta önem arz etmese de kullanım süresi ilerlediği dönemde en çok bizlere rahatsızlık vermektedir. Mobilya tasarımında görsellik ve fonksiyonel olmak üzere üretilen ürünler ikiye ayırabiliriz. Bu mobilyaların üretiminde kullanılan kumaşlar modanın oluşturulmasında büyük katkısı vardır.

İstanbul Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir; Esenyurt ve Küçükçekmece sınırları içinde hizmet verdiğimiz koltuk imalatı ve koltuk döşeme hizmetinin yanında her türlü koltuk tamiri hizmetlerimizi mevcuttur