Çekyat Takımı (Kumaş Değişimi)

Çekyat Döşeme ve Tamir, eskiyen, yıpranan veya zamanla zarar gören döşemelerinizi uzman ekibimiz ile ilk günkü haline kavuşturuyoruz, tercihe bağlı olarak koltuk süngerlerini sert ve yumuşak olmak üzere iki seçenek sunuyoruz. Mobilyalarınızı kapınızdan ek ücret talep etmeden alıp işlemler tamamlandıktan sonra kapınıza kadar getiriyoruz ve işlemlerden önce talep edilen ücret haricinde herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

Çekyat Tamiri, eski koltuklarınızdan sıkılmış olabilirsiniz. Çöpe atmak yerine profesyonel ekiplerimizle yenileyelim. Firmamız mobilyanızla ilgili tüm sorunları çözer ve yeni bir görünüme kavuşturur. Firmamızla koltuklarınızı yenileyerek hem kâr etmiş olursunuz hem de yeni görünüme ve eskisinden daha sağlam koltuklara sahip olursunuz. Çekyat Döşeme ve Tamir Koltuk ve diğer mobilyalarınızla ilgili her türlü soru için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Çekyat Döşeme, Çekyat Tamiri, Çekyat İmalatı, Çekyat Kaplama, Çekyat Yüz Değişimi,

Çekyat Döşeme ve TamirÇekyat Kaplama, zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evimizde koltuklar neredeyse en çok kullanılan eşyalardan biridir ve bunun sonucunda koltuklarımızın kumaşları zamanla aşınır ve göze batmaya başlar.

İşinde profesyonel ekibimiz ile bu işi atölyemizde büyük titizlikle yapıyoruz.

Nakliye hizmetimiz ücretsiz bir şekilde mobilyalarınızı kapınızdan alıp atölyede işi bittikten sonra herhangi bir ek ücret talep etmeden kapınıza tekrar geri getiriyoruz.

  • Çekyat Makas Tamiri,
  • Çekyat Makas Değişimi,
  • Çekyat Yüzü Kaplama,
  • Çekyat Onarımı,
  • Çekyat Yüz Değişimi,
  • Çekyat Modelleri,
  • Çekyat Fiyatları,

Melis Çekyat Döşeme ve Tamiri,

Çekyat Yüz Değişimi ve modern koltuk takımı arasında istediğiniz koltuk tasarımını yaparak hayalinizdeki eve ve dekorasyona ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Eski modern koltuk takımı deforme olduysa ya da değişiklik yapmak istiyorsanız koltuk döşeme ve koltuk imalatı hizmetimizle yanınızdayız. İstediğiniz model ve renkte kendi koltuğunuza sahip olmak artık çok kolay.

Modern koltuk takımı yenilendiği zaman son derece trend ve modern bir görünüm sergileyecektir. Yeni mobilyalara servet ödemek istemeyen veya piyasada hayalindeki mobilyayı bulamayan müşterilerimize koltuk döşeme ve koltuk imalatı hizmeti vermekteyiz.